Vyhledat
  • Mozaika

... a začalo jaro

Alespoň v Mozaice. Po únorové inventuře byly zimní motivy definitivně uloženy k odpočinku a jejich místo zabraly jarní metráže. Při rozbalování nového zboží celá místnost rozkvetla a jasné krásné barvy se rozzářily.

Poskládali jsme pro Vás nové kombinace barev a vzorů. K dispozici jsou celé kolekce, ale můžete vybírat jen tak okem. Zelená patří neodmyslitelně k jaru a každá nová kombinace je originál.


V nabídce Mozaiky najdete i tisky firmy QT Fabrics. Tito kouzelníci s látkami přetváří sny ve skutečnost. Jsou schopni seskládat neuvěřitelné kolekce. Přesvědčte se sami.
Kolekce Festival - dynamická kolekce návrhářky Debi Payne. Barvité kašmírové vzory, květiny a geometrické vzory září na černém podkladu vytváří velkolepé vzory, které vytvářejí slavnostní náladu.
Kolekce Glass Menagerie (Skleněný zvěřinec)Cynthie Fisher dokázala přenést kus divoké přírody do okouzlující mozaiky. Jasné barvy a výrazné detaily podtrhují krásu panelů a propojují je s tisky metráží.
Kolekce Lapis Leaves (Lapisově modré lísty) - modrá a bílá je v současnosti velice oblíbená nejen při vytváření quiltů. Tato nadčasová kolekce Suzan Engler je stvořená právě pro Váš projekt. Krása je v jednoduchosti.
Kolekce Love Never Fails (Láska nikdy nezklame) – velmi oblíbená slova pronášena často na svatbách byla přenesena do vzoru jemných kvítků od Micky Pace Williams.

Kolekce Paradox – detailní a vrstvené tisky v zemitých tónech, exotika a moderní styl. Toto spojení najdete v designu Dana Morrise.


Kolekce Unbridled (Nespoutaný) – je život koní. Umělecký styl Dana Morrise promítnutý do klasických westernových motivů.


Kolekce Whiskers ( Vousky) – kocouři a kočičky – novinka od Ink&Arrow, ke které jsme vybrali ještě dva květinové tisky od Turnowsky. Tato kolekce osloví všechny milovníky těchto čtyřnohých mazlíčků.
97 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše