• Mozaika

E-shop

Aktualizováno: 20. 10. 2021

Mnohokrát jsme dostali řečnickou otázku, jestli jsme nafukovací. Upřímně - nejsme a z nového zboží máme vždy rozporuplné pocity. Na jednu stranu jsme okouzleni novými a novými nápady, kterými se prezentují jedni z nejlepších návrhářů, a těšíme se na Vaše reakce. Na stranu druhou nás pronásleduje nedostatek místa. Kam jen to všechno dáme? No, někam to dát musíme.


Někdy minulý týden jsem dorazila do Mozaiky. Sotva jsem překročila práh, tak jsem si uvědomila, že je něco jinak. Místo! Tady je spoustu místa! Jak jste to jen…. A tuto otázku jsem již nedokončila. Trochu jsem rozšířila své zorné pole a okamžitě se v něm objevily haldy látek, které se rozvalovaly v rohu pod stolem. Opravdu, jsou jich snad kilometry. Kilometry nádherných tisků.


Na blogu Vám přinášíme jen opravdu ukázku z toho, co máme v kamenné prodejně. Brzy všechny novinky budou k dispozici na našem e-shopu, na kterém již nějakou dobu pracujeme.

E-shop je pro Mozaiku zásadní krok. Zatím krok do neznáma, ale věříme, že se brzy i v tomto prostředí budeme cítit jako doma. Výsledek této časově náročné práce se pomalu začíná rýsovat a my se nemůžeme dočkat dne D, kdy e-shop spustíme. S tím souvisí i pomalé opouštění našich webových stránek. Klasické stránky skončí, ale rozhodně nepřijdete o informace, nápady, návody a všechno to, na co jste zvyklí. Naše informace dostanou nový kabát.


Jak jsme již několikrát zmínili – změna je život.


71 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše