Vyhledat
  • Mozaika

"Nemáš něco ušitého?" (foto návod)

„ Prosím tě, nemáš něco ušitého? Třeba nějakou taštičku? Potřebovala bych jako dárek.“ Tak tuhle větu slýchávám opravdu často. Moje okolí si zvyklo na to, že v „mé“ krabici, se vždy najde něco, co by uspokojilo jejich potřeby. Zejména potřeby ve formě malých dárků či pozorností. Poslední dobou však v krabici dohlédnu na dno a zásoby se pomalu tenčí.

Nejsou to ale jen moje kamarádky a známé, ale i můj tatínek mě pokaždé, když za ním zavítám, potěší větou, že by taky potřeboval takovou taštičku. Hodila by se mu nějaká. „A na co? Minule jsem ti jednu dovezla.“ Do té minulé, která byla z pevného materiálu, si dal klíče, šroubováky, nůžky a takové ty věci, které vozí s sebou v košíku na kole na zahradu. Další taštičku by potřeboval na léky. Tu před tím, co měl na léky, použil na …... to už si fakt nepamatuju. Musím ale říct, že má větší spotřebu různých taštiček a pouzdérek větší než moje maminka, a to je ženská!

Jo, jo, taštičky jsou nepostradatelné. Použitelné téměř na všechno. Už jsem zažila, že jeden z mých malých příbuzných měl v různých taštičkách roztříděné kostky Lega a běda, kdo se opovážil těch taštiček dotknout.

A co vy? Jaké poklady uchováváte v kabelkách či taštičkách vy?

Pokud jich stále máte nedostatek, připravily jsme pro Vás foto návod. Záleží jen na Vás, jakou barevnou kombinaci zvolíte, jak si taštičku ozdobíte, komu ji podarujete. Tak s chutí do toho….

Foto-návod taštička.
121 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše