top of page
  • Obrázek autoraMozaika

Přání Mozaice


Ve středu 10.11.2021 to bylo právě 9 let, co Mozaika spatřila světlo světa. Děkujeme všem, kteří k nám v tento den zavítali a oslavili narozeniny našeho obchůdku. Dostali jsme mnoho přání a povzbuzení od Vás, našich milých přátel a zákazníků. O jedno přání bychom se s Vámi rádi podělili.
Milá Mozaiko.

Je to neuvěřitelné, že od našeho prvního setkání už uplynulo 9 let.

Z Tvého narození měla velkou radost nejenom Tvá máma Jitka, ale všechny její kamarádky - Tvé tetičky. Konečně jsme měly Tebe, dlouho vysněnou prodejničku ! Všechny jsme natěšeně prohlížely nejen nádherné látky , ale všechny další " potřebné" blbůstky k šití. Jako malé jsme se těšily na další a další zásilky látek a velký průlom nastal, když jsme nemusely koukat do peněženky na uškudlené penízky a mohly jsme se rozšoupnout s platební kartou. To teprve nastalo to'čo !!!!

Za ta léta nám Tvá máma plnila veškerá přání - jakou barvičku či vzoreček látky jsme nutně potřebovaly ke splnění našeho snu při šití.

Při sobotních či nedělních kurzech jsme se velice snažily, aby naše práce aspoň trošku odpovídala nárokům na přesnost Tvé mámy, protože jakmile nasadila brýle - věděly jsme, že přijde na řadu párání.

Byla jsem na několika týdenních setkání stejně postižených blízkých i vzdálených tetiček a nebudu tajit, že jsme měly ďábelskou radost z toho, když se některé nedařilo a přitom si myslela , že je hvězda. A se slzou v oku vzpomínám na společné zážitky, kdy jsme šily do noci a spát se šlo k ránu.

Musím ale přiznat, že za ty roky Tě máma pěkně vykrmila a hodně jsi přibrala. Potřebovala bys mnohem větší velikost - od oka tak 3XL !

Regály Ti praskají ve švech, veškeré krabice, šuplíky, do'zičky jsou plné a nové šicí stroje by se rády taky ukázaly ve své kráse .

Dříve jsem za Tebou přišla, obhlídla stav věcí a za chvilku jsem vypadla ukojená nádherou látek. S balíkem látek a provětranou kartou jsem

pelášila k domovu, i když jsem mnohdy nevěděla co z těch látek budu šít - ale byly krásné a nekup to !

Když se nyní za Tebou vypravím, chce to pořádnou časovou rezervu a to opravdu nevím , kam dříve koukat a co si vybrat.

Ale nenaříkám si a určitě Tě přijdu zase pořádně zkontrolovat !

Milá Mozaiko. Mrzí mně, že si dnes s Tebou, mámou Jitkou a dalšími tetičkami nepřipiju na Tvé zdraví a úspěchy.

Přeji Ti nekonečné zástupy tetiček - zákaznic z celého svět, které nám Tebe Mozaiečko strašně závidí.

Ať ten krásný a milý duch zůstane ve Tvých prostorách, ať děláš radost všem, kdo se s Tebou seznámí a hlavně Tvé mámě Jitce a nejbližším tetičkám. Ať je stále víc a víc stejně postižených "tetiček ", a hlavně ať se podaří mámě Jitce sehnat Ti větší šatečky.

Jituško - hodně zdraví, pevné nervy, krásné látky a moře spokojených tetiček - zákaznic.

Myslím na Vás a všechno nejlepší - i za děvčata z Patchworkového klubu - přeje tetička Renča15 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Vše o lnu

bottom of page